Corporate Finance | M&A stagiaire

Company
Roodhals Capital
Type
Internship
Location
Den Haag
Sector
Corporate Finance, M&A
Required language
Dutch, English
Website
https://www.roodhals.com/team

Description

We streven naar een zo groot mogelijke diversiteit

Word jij onze nieuwe Stagiair(e)?

Je bent enthousiast om de Corporate Finance | M&A wereld beter te leren kennen en zoekt -tegen het eind van jouw master studie- een uitdagende stage waarin je financiële transacties van dichtbij meemaakt. Dan ben je bij ons aan het juiste adres! Wij zoeken een stagiair(e) die ons team komt versterken.

Finance facing forward

Roodhals Capital is een Corporate Finance | M&A firma met kantoor in Den Haag. Wij adviseren middelgrote bedrijven en institutionele beleggers over een breed scala aan financiële oplossingen met kapitaaltransacties van €10-€200 miljoen in Nederland en daarbuiten. M&A groeiscenario transacties in diverse industrieën: van FinTech tot Food. Van Maakindustrie tot Vastgoed.

Wat ga je doen?

Jouw werkzaamheden zullen bestaan uit research naar bedrijven, hun marktomgeving, het maken van pitches, bouwen van financiële modellen en het schrijven van IM’s. Ons team staat klaar voor je om jouw academische kennis naar de financiële praktijk te vertalen door je vanaf dag één bij transacties te
betrekken. De verschillende deal stadia zal je in de 4 tot 6 maanden stage bij ons op verscheidene transacties meebeleven. Wij zijn benieuwd hoe jij jouw steentje zult bijdragen aan transacties én de spontane en gezellige sfeer binnen ons team.

Wat verwachten we van jou?

 • Master student(e) economie, bedrijfskunde, econometrie of een andere studie met interesse in finance
 • Communicatief sterk in zowel Nederlands, Engels als de taal van de financiële markten
 • (basic)Skills in financial modelling, Excel, Powerpoint
 • Team player met ondernemende en commerciële houding
 • Positieve mindset met hoog energieniveau
 • Oog voor work:life balance
 • Start 1 februari 2023: full time beschikbaar voor 6 maanden

Wat kun je van ons verwachten?

 • Uitdagende stage in de internationale wereld van kapitaaltransacties en financieringen van bedrijven
 • Levendige en leerzame werkomgeving waar wij je uitdagen jouw visie en inbreng te laten horen
 • Veel praktijkervaring doordat je direct samen werkt met ons team van professionals
 • Roodhals Talent Academy met workshops en lezingen gericht op persoonlijke ontwikkeling, onderhandelingsvaardigheden, vakinhoudelijke kennisoverdrachten
 • Dagelijkse in-house lunch en de lekkerste koffie van Den Haag
 • Out-of-office activiteiten met het team (vrij-mi-bo’s & sportieve uitjes)
 • Ruim opgezet kantoor & vergaderruimtes
 • Ondersteuning bij optimaliseren eventuele thuiswerkplek
 • Groeiperspectief richting dienstverband
 • Reisvergoeding
 • Marktconforme stagevergoeding

Interesse?

Wij willen je graag ontmoeten!

Stuur je CV met korte motivatiebrief naar Eelco Kranenburg | ekranenburg@roodhals.com | 06-22232530 | 070-3814505

Back to top
Cancel